Bilişim Hizmetleri

OB Grup, alt markası olan Feyyazılım.com ile müşterilerine web site yazılımları, e-ticaret yazılımları, mobil uygulama yazılımları, SEO optimizasyon, logo tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya reklamları gibi hizmetler vermektedir. OB GRUP Hızlı ve kaliteli çözümleriyle, en güvenilir teknoloji sağlayıcısı olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Bilgi teknolojileri alanında uzun yıllara dayanan kurumsal deneyimini müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye pazarına sunan kuruluş, etkin bilgi teknolojileri çözümleriyle, en güvenilir teknoloji sağlayıcılarından biridir.

OB Grup, uzman insan kaynağı ve kurumsal birikimi ile müşterilerine değer yaratacak etkin bilgi teknolojisi çözümleri sunan, en güvenilir kuruluş olmak misyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Diğer Hizmetlerimiz


Deniz ve End. Elektrik

OB Grup, bu sektörde yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler ve hizmetleri sunmak sureti ile müşterilerimizin güvenini kazanmaktadır.


Danışmanlık Hizmeti

OB Grup, müşteri ihtiyaç ve taleplerini zaman-maliyet-kalite unsurlarıyla analiz ederek çözüm üreten çok yönlü bir proje, yazılım ve danışmanlık alanında hizmet vermektedir.


İnşaat Hizmetleri

OB Grup, akılda kalıcı ve modern mimari konseptlerin yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun sağlam yapılarla da yatırımcılarına kaliteli yaşam alanları sunmayı hedefliyor.Bize Ulaşın


Gürsel Mah. Kağıthane Cad. No:26-2/20
Mimaran Plaza,
Kağıthane/İstanbul

Email :
info@obgrup.com.tr

Pbx : 0850 305 17 56

Tel : 0212 242 95 95

Fax : 0212 242 94 94

Mesaj Bırakın Sizi Arayalım