Gürsel Mah. Kağıthane Cad. Mimaran Plaza No:26-2 Kağıthane/İstanbul
Pzt-Cmt 08:00 - 19:00
Teklif Al

Dezenfeksiyon Temizliği

Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon Temizliği

DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Merkezi Çin Devleti olarak bilinen son zamanda ortaya çıkan Corona Virüsü ile ne kadar teknolojik cihazlar geliştirirsek geliştirelim hijyene verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koymaktadır.

En uygun fiyatlarla Dezenfeksiyon Hizmeti için İletişim Sayfamızdan Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.

Grup Mağazalarınızın veya Mağaza Zincirlerinizin Temizliği Tüm Türkiye Geneli Eş Zamanlı Olarak Yapılabilir. Yaygın Ağımızla Tüm Türkiye Genelinde Toplu veya Çoklu Dezenfeksiyon Hizmetlerini Yönetebilmekteyiz.

Nano Gümüş ve Bitkisel Dezenfeksiyon Kimyasalları İle Tüm Türkiye’de Dezenfekte Hizmeti Veriyoruz.

Ülkemizde de maalesef insanlarımızın yeteri kadar ciddiye almadığı salgın hastalıklar sıra bize geldiğinde kişisel hijyenimize ve çalışma ortamlarımıza verdiğimiz değerin ancak farkına varabilmekteyiz.

OB Grup ailesi olarak şirketimiz toplum sağlığını tehdit eden virüslere karşı savaşı para kazanmaktan çok kendisine görev edinmiştir.
Kısa sürede binlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan virüslere karşı elimizden geldiğince sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Dezenfeksiyon nedir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ülkemizde hızla yayılan corona virüsü (Covit-19) ve diğer insan sağlığını olumsuz etkileyen virüslerin minimum seviyeye indirilmesi işlemine dezenfeksiyon denilmektedir.

Dezenfeksiyon işlemi sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan kimyasallar ile ULV ve spreyleme yöntemiyle yapılmaktadır. Corona virüsü için dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz ile her iki şekilde de hizmet alabilirsiniz. Burada amaç ortamda bulunan mikropların minumum seviyeye indirilmesidir. Unutulmamalıdır ki virüslerden korunmanın yegane yöntemi kişisel ve bulunduğunuz ortamın hijyeninin sağlanmasıyla mümkün olabilmektedir. Şirketimiz profesyonel temizlik yöntemleriyle mikropların en çok bulaştığı ortak kullanım alanlarının sürekli temiz tutulmasıyla bizlere sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

Sanitasyon nedir?

Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlarla yüzeylerin temizlenmesi ile aynı zamanda dezenfeksiyonu da sağlanmış olmaktadır. Sanitasyon işlemini gerçekleştirirken bezlerin renk kodlarına dikkat edilerek kullanılması ile çapraz bulaşmaya engel olunmaktadır.
Dezenfeksiyon işlemi nerelerde yapılmaktadır.
Dezenfeksiyon işlemi insanların bulunduğu tüm ortamlarda gereklidir.
OB Grup temizlik şirketi tüm virüslere karşı fırsatçılık yapmadan çok uygun fiyatlar ile profesyonel kadrosu ve ekipmanlarıyla sizlere dezenfeksiyon hizmeti sunmaktadır.

Ortam dezenfeksiyonu

İçinde bulunduğumuz ortamların dezenfeksiyon işlemini ULV cihazları, Böcek ilaçlama makineleri gibi cihazlar yardımıyla dezenfektan kimyasal ortama püskürtülerek gerçekleştirilir.

Şirketimiz ortam dezenfeksiyon işlemini her iki şekilde de yapmaktadır. Dezenfekte işleminde kullanılan kimyasallar renksiz, kokusuz, suda çözülebilen ve insan sağlığını tehdit etmeyen ürünler olmalıdır.
Merkezi İstanbul’da olan OB Grup temizlik şirketi tüm kurum ve kuruluşlara, evlere ve araçlar için dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktadır. Kullandığımız ürünleri tüm belgeleri sağlık bakanlığı ruhsatları mevcuttur istenildiğinde mail yoluyla verilmektedir.

Ev dezenfeksiyonu nasıl sağlanır?

En çok rahat ve kendimizi güvende hissettiğimiz ortamların başında hiç şüphesiz ki evimizdir. Ev temizliği konusunda her aile kendine has hijyen yöntemleri geliştirmiştir. Pahalı hayat şartları nedeniyle ailenin tüm bireyleri çalışmakta kendi yaşam alanlarına yeteri özeni gösterememektedirler. Virüs salgını sebebiyle uzunca bir süre evde zaman geçireceğimiz aşikardır. Özellikle belirli yaş üstü Anne ve Babalarımızın sağlığı için ortamda bulunan mikropların dezenfeksiyonu için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Evinizin temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda sizlere destek olmak isteriz.

Ofis dezenfeksiyonu?

Corona virüsü sebebiyle toplu halde çalıştığımız işyerimizde düzenli temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti mikroplara karşı daha güvenli ortam yaratmamız gerekmektedir.
Uzun yıllar binlerce şirkete temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz işinde uzman kadrosuyla belirli periyotlarla ve düzenli hizmet sağlamaktadır.

Fabrika dezenfeksiyonu

Özellikle gıda fabrikaları ve toplu olarak çalışılan üretim fabrikaları çalışanların bulundukları ortamların hijyenini sağlamak zorundalardır.
Üretim sahası ve ortak kullanım alanlarının temizlik ve dezenfeksiyonu konusunda hizmet vermekteyiz.

Şantiye alanları dezenfeksiyonu

Şantiyelerde işçi yatakhaneleri, tuvaletler, yemekhaneler çalışma ortamları sürekli kontrol altında tutlması gereken alanların başında gelmektedir.

En uygun fiyatlarla Dezenfekte Hizmeti için İletişim Sayfamızdan Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.