Gürsel Mah. Kağıthane Cad. Mimaran Plaza No:26-2 Kağıthane/İstanbul
Pzt-Cmt 08:00 - 19:00
Teklif Al

Kurumsal

OB GRUP

Bugün büyük kurumlar, gruplar ve bireyler almak istedikleri profesyonel hizmeti kurumsal şirketlere devretmektedir. Bu hizmetleri gerçekleştiren lider kurum olmanın gururunu yaşamaktayız.

Misyonumuz açıktır; Başarıları için kritik olan hizmetlerini bize emanet etmiş müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak. Bu anlayışı ülkemiz üzerinde 15 yıl önce uygulamaya geçirmiş hizmet alanında günde 5000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. OB Grup olarak know-how ile hizmetlerimizi gerçekleştirirken, OB Grup olarak hizmet ve kalite anlayışımızı tüm ülkeye transfer ediyoruz.

Biz uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, kendi kendini yöneten şirket anlayışımızın, bize her zaman sürdürebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz.

İnsan kaynağımıza yönelik çalışmaların temelinde öncelikle çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri yatmaktadır. Çalışanlarımızın yaratıcılık yetkinliklerini geliştirirken, yöneticilerimizin de değişen durumlarda karar alma ve liderlik yetkinliklerini geliştiririz. OB Grup İnsan Kaynakları uygulamalarının en önemli basamağı şüphesiz insan kaynağı gelişimini sürekli kılmaktır. Böylece OB Grup sürekli gelişim kavramına yepyeni bir boyut kazandırmış oldu. Merkez’de stratejik öncelikler doğrultusunda belirlenmiş teknik ve teknik olmayan eğitimler, bilgisayar, yabancı dil eğitimleri, gibi geniş bir içerikte eğitimler verilmektedir, bu eğitimlere yepyeni eğitimler eklenecektir.

Türkiye yeni bir geleceğe hazırlanırken biz de deneyim ve bilgi birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımızı sürekli yenileyerek gözden geçiriyoruz. Geride bıraktığımız yıllar için performansımızı değerlendirecek olursam, koyduğumuz hedeflere ulaştığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Hizmet anlayışımız, çalışma şevkimiz ve dinamizmimiz ile ondan sonraki yıllarda da doğru adımlarla ve planladığımız şekilde büyümeye devam ediyoruz

Vizyonumuz:
Dünyanın en büyük hizmet veren şirketi olmak.

Misyonumuz:
Çalışanlarımızı yetkilendirerek müşterilerimizin amacını kolaylaştıran hizmet performansı sunmak.

Tüm bu adımlar atılırken özveriyle çalışan yönetim kadromuza, işine yüreğini koyan çalışanlarımıza, bizi her zaman yukarılara taşıyan müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.


Saygılarımla,
Oğuzhan ÇETİN