Gürsel Mah. Kağıthane Cad. Mimaran Plaza No:26-2 Kağıthane/İstanbul
Pzt-Cmt 08:00 - 19:00
Teklif Al

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizliğin Önemi

Temizliğin önemi birçok insan tarafından ihmal edilen konular arasında yer alıyor. Sağlığımıza zarar verecek temiz olmayan ortamlardan korunmak için temizlik yaparız. Temizlik sağlıklı yaşamın temel kaynağıdır ve bu yüzden çok önemlidir. Hem kişisel olarak da temiz olmalıyız. Bizim için temizlik her şeyden önce gelmelidir. Eğer sağlıklı uzun ömürlü yaşamak istiyorsanız bunun sırrı temizliktir. Siz ne kadar düzenli ve temiz olursanız o kadar sağlıklı olursunuz. Yani dokunduğumuz kirli olan her şeyde mikrop vardır. Bu yüzden kendi kişisel temizliğimize ve ev temizliğine çok dikkat edilmesi gerekiyor. Zaten dinimiz de temiz olmamızı emretmiştir. Temizlik ibadetin ön şartı olduğu için vazgeçilmez unsurdur. Temizlik sadece ev ve bedenden ibaret değildir. Aynı zamanda kişiler yaşadıkları çevreyi de son derece temiz tutmakla yükümlü olmaktadırlar.

Anlaşmalı Müşterilerimize Ücretsiz Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

Merkezi Çin Devleti olarak bilinen son zamanda ortaya çıkan Corona Virüsü ile ne kadar teknolojik cihazlar geliştirirsek geliştirelim hijyene verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koymaktadır.

En uygun fiyatlarla Dezenfeksiyon Hizmeti için İletişim Sayfamızdan Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.

Grup Mağazalarınızın veya Mağaza Zincirlerinizin Temizliği Tüm Türkiye Geneli Eş Zamanlı Olarak Yapılabilir. Yaygın Ağımızla Tüm Türkiye Genelinde Toplu veya Çoklu Dezenfeksiyon Hizmetlerini Yönetebilmekteyiz.

Nano Gümüş ve Bitkisel Dezenfeksiyon Kimyasalları İle Tüm Türkiye’de Dezenfekte Hizmeti Veriyoruz.

Ülkemizde de maalesef insanlarımızın yeteri kadar ciddiye almadığı salgın hastalıklar sıra bize geldiğinde kişisel hijyenimize ve çalışma ortamlarımıza verdiğimiz değerin ancak farkına varabilmekteyiz.

OB Grup ailesi olarak şirketimiz toplum sağlığını tehdit eden virüslere karşı savaşı para kazanmaktan çok kendisine görev edinmiştir.
Kısa sürede binlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan virüslere karşı elimizden geldiğince sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Dezenfeksiyon nedir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ülkemizde hızla yayılan corona virüsü (Covit-19) ve diğer insan sağlığını olumsuz etkileyen virüslerin minimum seviyeye indirilmesi işlemine dezenfeksiyon denilmektedir.

Dezenfeksiyon işlemi sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan kimyasallar ile ULV ve spreyleme yöntemiyle yapılmaktadır. Corona virüsü için dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz ile her iki şekilde de hizmet alabilirsiniz. Burada amaç ortamda bulunan mikropların minumum seviyeye indirilmesidir. Unutulmamalıdır ki virüslerden korunmanın yegane yöntemi kişisel ve bulunduğunuz ortamın hijyeninin sağlanmasıyla mümkün olabilmektedir. Şirketimiz profesyonel temizlik yöntemleriyle mikropların en çok bulaştığı ortak kullanım alanlarının sürekli temiz tutulmasıyla bizlere sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

Sanitasyon nedir?

Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlarla yüzeylerin temizlenmesi ile aynı zamanda dezenfeksiyonu da sağlanmış olmaktadır. Sanitasyon işlemini gerçekleştirirken bezlerin renk kodlarına dikkat edilerek kullanılması ile çapraz bulaşmaya engel olunmaktadır.
Dezenfeksiyon işlemi nerelerde yapılmaktadır.
Dezenfeksiyon işlemi insanların bulunduğu tüm ortamlarda gereklidir.
OB Grup temizlik şirketi tüm virüslere karşı fırsatçılık yapmadan çok uygun fiyatlar ile profesyonel kadrosu ve ekipmanlarıyla sizlere dezenfeksiyon hizmeti sunmaktadır.